DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Pojazdná kosačka Worx L 2000 20V
Pojazdná kosačka Worx L 2000 20V
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pojazdná kosačka Worx L 2000 20V3-7 dní1 633,87 €1 328,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pojazdná kosačka Worx L je záhradná technika, ktorá vám uľahčí starostlivosť o váš trávnik. Tento model môžete ovládať na diaľku pomocou aplikácie. Aby ste s ním pokosili svoj pozemok, nemusíte ani vstať z pohodlného ležadla. Všetko, čo potrebujete, je telefón alebo tablet. Ide o moderné riešenie, ktoré vám ušetrí veľa drahocenného času.
Vlastnosti a výhody
Samohybná kosačka Worx L 2000 20V je ponuka pre všetkých majiteľov veľkých trávnikov. Bol vytvorený pre plochy do dvetisíc metrov štvorcových. Kosenie takéhoto pozemku tradičnou technikou by vám určite zabralo niekoľko hodín. Diaľkovo ovládaný model je preto pre vás tým najlepším riešením. Budete ho môcť ovládať bez toho, aby ste vstali zo stoličky. Umožňujú to vstavané senzory. Patrí medzi ne dažďový a zdvihový senzor. V prípade neočakávaných udalostí zariadenie spustí bezpečnostný alarm. Môže sa tiež vypnúť v prípade núdze. Pojazdná kosačka Worx L má tiež užitočnú funkciu AIA. To umožňuje zariadeniu ľahko kosiť úzky priestor. Vďaka tomu máte záruku, že váš trávnik bude vždy vyzerať perfektne.
- Núdzové vypnutie
- Má dažďový a zdvihový senzor
- Ovládanie cez aplikáciu
- Kompatibilné s Androidom a iOS
- Má bezpečnostný alarm
- Funkcia kosenia AIA uľahčuje kosenie v stiesnených priestoroch
- Zdravšia tráva a krajšia záhrada bez námahy
- Inteligentná navigácia AIA – robot sa „učí váš trávnik“
- Efektívny bezkomutátorový motor
- Vymeniteľná 5 Ah batéria v 20 V systéme powershare
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kosiaci robot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Worx |
| Hĺbka produktu | 630 mm |
| Maximálna výška rezu | 60 mm |
| Minimálna výška rezu | 30 mm |
| Pokrytie | 2000 m² |
| Veľkosť reznej čepele | 360 mm |
| Šírka rezu | 2200 mm |
| Šírka produktu | 225 mm |
| Výška rezu | 60 mm |
| Výška produktu | 445 mm |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| séria | Landroid |
| Typ kosačky | Kosiaci robot |
| Typ pohonu | Samohybný |
| Typ napájania | Elektrické |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane batérie/nabíjateľnej batérie |
| Funkcie | Funkcia mulčovania |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Napätie batérie | 20V |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 6924328320036 |

1850 + recenzí











