DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Pojazdná kosačka Worx M 1000 20V
Pojazdná kosačka Worx M 1000 20V
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pojazdná kosačka Worx M 1000 20V3-7 dní1 276,59 €1 037,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pojazdná kosačka Worx M je spoľahlivé zariadenie, ktoré vám umožní postarať sa o vzhľad vášho trávnika. Ocenia to najmä ľudia, ktorí nemajú radi kosenie. Môžete ho ovládať bez toho, aby ste vstali z pohovky. Toto je model ovládaný aplikáciou. Určite vám to výrazne uľahčí starostlivosť o váš pozemok či záhradu.
Vlastnosti a výhody
Pojazdná kosačka Worx M 1000 20 V je skvelý spôsob, ako si uľahčiť prácu. Ovládať ho môžete cez aplikáciu pre Android a iOS. Je vybavený všetkými potrebnými senzormi. Má teda dažďový a zdvihový senzor. Okrem toho je tu zabudovaný bezpečnostný alarm. Nemusíte kontrolovať, či vaša kosačka funguje správne. Vďaka funkcii AIA sa dostane aj do veľmi úzkych miest. Pojazdná kosačka Worx L sa najlepšie hodí na trávniky do tisíc metrov štvorcových. Má veľmi dlhú výdrž batérie. Môžete kosiť nepretržite až sto minút. V prípade problémov sa zariadenie samo vypne. To je zaručené vstavanou funkciou. Ide o veľmi moderný a hlavne praktický model.
- Núdzové vypnutie
- Má dažďový a zdvihový senzor
- Ovládanie cez aplikáciu
- Kompatibilné s Androidom a iOS
- Má bezpečnostný alarm
- Funkcia kosenia AIA uľahčuje kosenie v stiesnených priestoroch
- Zdravšia tráva a krajšia záhrada bez námahy
- Inteligentná navigácia AIA – robot sa „učí váš trávnik“
- Efektívny bezkomutátorový motor
- Vymeniteľná 20V batéria powershare
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kosiaci robot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Worx |
| Hĺbka produktu | 558 mm |
| Maximálna výška rezu | 60 mm |
| Maximálny sklon | 20° |
| Minimálna výška rezu | 30 mm |
| Pokrytie | 1000 m² |
| Veľkosť reznej čepele | 360 mm |
| Šírka rezu | 180 mm |
| Šírka produktu | 205 mm |
| Výška produktu | 404 mm |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| séria | Landroid |
| Typ kosačky | Kosiaci robot |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane nabíjateľnej batérie |
| Doba nabíjania | 78 min |
| Pracovny cas | 1,67 h |
| Funkcie | Funkcia mulčovania |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Mulčovanie | Funkcia mulčovania |
| Napätie batérie | 20V |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 6924328320012 |

1850 + recenzí











