DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Kosačky
- Pojazdná kosačka Worx M600+
Pojazdná kosačka Worx M600+
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pojazdná kosačka Worx M600+3-7 dní1 009,16 €820,45 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Cut to Edge - špeciálny predĺžený nôž prereže trávnik až o 4 cm pri okraji. To výrazne znižuje potrebu dodatočného zastrihávania pomocou zastrihávača.
- Inteligentná navigácia AIA - Landroid ľahko nájde cestu úzkymi chodbami, vďaka čomu pracuje oveľa rýchlejšie ako bežné kosiace roboty s náhodnou navigáciou.
- Plán inteligentného kosenia Noesis – Landroid sa môže rozhodnúť, kedy bude kosiť. Vďaka dátam z cloudu nastaví harmonogram na základe skutočného rastu trávy vo vašej záhrade. Celý proces je automatický.
- Vodeodolný. IPX4. Landroid je chránený proti poveternostným vplyvom. Keď cíti padať dážď, oddýchne si od práce. Dá sa umývať aj vodou zo záhradnej hadice.
- Batéria PowerShare, ktorá poháňa Landroid, je vhodná pre všetky akumulátorové nástroje Worx: vŕtačky, píly, fúkače, priamočiare píly, vyžínače a ďalšie.
Technické špecifikácie
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Vrátane batérií |
|---|---|
| Bezkefkový | Áno |
| Doba nabíjania | 20 minút |
| Dĺžka produktu | 580 mm |
| Dostupné príslušenstvo | ACS modul, Off Limits Module, Radio Link, Find my Landroid, Alarm - strážca záhrady |
| Funkcie | Dažďový senzor, automatický návrat na základňu, automatické uzamknutie čepele, mobilná aplikácia, Wi-Fi, Bluetooth, LCD displej |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Farba | Oranžová |
| Kompatibilita so smartfónmi | iOS a Android |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Marka | Worx |
| Minimálna výška rezu | 30 mm |
| Vrátane upevnenia a spojov | Vrátane upevnenia a spojov |
| Mulčovanie | Funkcia mulčovania |
| Napätie batérie | 20V |
| Názov/číslo modelu | WR166E |
| Kapacita batérie | 20Ah |
| Úroveň hluku | 59 dB(A) |
| Akýsi balík | Kus |
| séria | Landroid |
| Šírka produktu | 403 mm |
| Typ kosačky | Samohybný |
| Typ kontajnera | Bez nádoby |
| Typ produktu | Kosiaci robot |
| Typ napájania | Elektrické |
| Výška produktu | 208 mm |
| Kód produktu | 6925387188292 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











