DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Sieťové káble a príslušenstvo
- Montážne príslušenstvo pre káble
- Polkruhová lišta pre káble D-line 30 x 15 x 1000 mm, biela
Polkruhová lišta pre káble D-line 30 x 15 x 1000 mm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polkruhová lišta pre káble D-line 30 x 15 x 1000 mm, biela3-7 dní7,60 €6,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely polkruhový káblový pásik sa vyznačuje pohodlnými západkami. Vďaka tomu môžete spojiť niekoľko prvkov bez použitia náradia. Maskovací prvok je vyrobený z PVC, takže je odolný voči vysokým teplotám. To znamená, že pás nebude poškodený teplom vyžarovaným drôtmi. V našej ponuke nájdete aj ďalšie lišty, ktoré dobre poslúžia v rôznych miestnostiach.
Vlastnosti a výhody
Polkruhový pásik na káble 30 x 15 x 1000 mm, biely, je ideálny na usporiadanie káblov, napríklad televíznych. Produkt môžete použiť v miestnostiach, kde je ťažké skryť škáry v stenách. Maskovací prvok je samolepiaci. Vďaka tomu si jeho inštalácia nevyžaduje náradie a zaberie vám málo času. Biela polkruhová káblová lišta ochráni elektrické káble. Najviac sú vystavené účinkom kontaminácie, napríklad prachom. V prípade potreby možno maskovací prvok jednoducho otvoriť. To vám umožní pridať k nemu ďalší kábel. Biela PVC lišta vám poskytne priestor bez nevzhľadných káblov. V našej ponuke nájdete aj príslušenstvo k maskovaciemu prvku.
- Norma BS EN 50085-1:2005
- Patentovaná jednodielna konštrukcia s patentným uzáverom
- Štýlový polkruhový tvar
- Jednoduchá inštalácia vďaka samolepiacej páske
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mini elektroinštalačný kanál |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | D-Line |
| Dĺžka jedného kusu | 1 m |
| Hĺbka produktu | 15 mm |
| Šírka kanála | 30 mm |
| Šírka produktu | 30 mm |
| Výška produktu | 20050 mm |
| Hmotnosť produktu | 175 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Polkruhový |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 5060125599167 |

1850 + recenzí











