DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa dvojitý konektor, matná biela
Polmark Tarnów Rosa dvojitý konektor, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa dvojitý konektor, matná biela3-7 dní10,66 €8,66 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojitý matný biely konektor Polmark Tarnów Rosa je vyrobený z ABS/PC. Vďaka tomu je výrobok odolný voči vytváraniu nepekných stôp používania. Konektor zostane po dlhú dobu bez škrabancov a zmeny farby. Model môžete kombinovať s rámom v rovnakej farbe. Vďaka tomu dosiahnete estetický efekt. Biely konektor bude dobre fungovať v modernom aj klasickom interiéri.
Vlastnosti a výhody
Dvojspojka Polmark Tarnów Rosa biela matná sa vyznačuje univerzálnym dizajnom. Svetlý model bude vyzerať dobre na stene akejkoľvek farby. Biely konektor sa hodí do interiérov zariadených v rôznych štýloch - moderných aj elegantných. Produkt nájde uplatnenie okrem iného v obývačke, spálni či detskej izbe. Model je vyrobený z ABS/PC. Vďaka tomu je dvojkonektor Polmark Tarnów Rosa biely matný odolný voči poškriabaniu a zmene farby. Prvok si zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Výrobok je základným prvkom elektroinštalácie. Pre estetický efekt ho môžete zladiť s rámom v rovnakom odtieni. Viac konektorov Polmark nájdete v našom sortimente.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárny spínač bez stmievača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet modulov | Dvojité |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Matná biela |
| Materiál | Akrylonitrilbutadiénstyrénový kopolymér (ABS) a polykarbonát (PC) |
| Kód produktu | 5907559877136 |

1850 + recenzí








