DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa dvojzásuvka s uzemnením, matná biela
Polmark Tarnów Rosa dvojzásuvka s uzemnením, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa dvojzásuvka s uzemnením, matná biela3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s uzemnením, biela matná, je odolná voči poškodeniu. Model je vyrobený z pevného materiálu a poskytuje priestor na pripojenie dvoch zariadení k napájaciemu zdroju. Bielu zásuvku môžete zladiť s rámom v rovnakej farbe, ktorý bude vyzerať dobre na stene akéhokoľvek odtieňa. Výrobok je uzemnený na ochranu pred úrazom elektrickým prúdom.
Vlastnosti a výhody
Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s uzemnením, matná biela, sa vyznačuje univerzálnou farbou. Vďaka tomu bude model vyzerať dobre na stene v akomkoľvek odtieni. Do zásuvky jednoducho osadíte rám, ktorý zabezpečí estetický efekt. Model je vyrobený z PC plastu. Vďaka tomu je elektroinštalačný prvok odolný voči poškodeniu vyplývajúcemu z každodenného používania. Model série Rosa je vhodný na zapustenú montáž. Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s uzemnením, biela matná, vám umožní pripojiť dve zariadenia k zdroju energie. Použitie modelu je bezpečné. Je to spôsobené uzemnením, ktoré chráni pred úrazom elektrickým prúdom. Naša ponuka obsahuje viac verzií zásuviek Polmark Tarnów.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárna zásuvka bez vypínača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 45 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet zásuviek | 2 |
| Počet modulov | Dvojité |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Kód produktu | 5907559877099 |

1850 + recenzí








