DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Internetové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex inox počítačová zásuvka
Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex inox počítačová zásuvka
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex inox počítačová zásuvka3-7 dní20,87 €16,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Počítačová zásuvka Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex inox zaisťuje stabilné pripojenie. Produkt môžete nainštalovať do obývačky alebo detskej izby. Prvok je vyrobený z odolného materiálu a je odolný voči poškodeniu v dôsledku častého používania. K produktu si vyberiete zodpovedajúci rám. Tmavý odtieň sivej bude vyzerať dobre na stene akéhokoľvek odtieňa.
Vlastnosti a výhody
Počítačová zásuvka Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex inox dobre poslúži v domácej kancelárii, obývačke alebo detskej izbe. Produkt bude užitočný v miestnosti, kde používate stolný počítač. Inštalačný prvok zaručuje stabilné spojenie. Zásuvka je určená na zapustenú montáž, čo zabezpečuje estetický efekt. Model je vyrobený z odolného materiálu. Vďaka tomu je odolný voči poškodeniu spôsobenému každodenným používaním. Počítačová zásuvka Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex inox sa vyznačuje univerzálnym odtieňom. Bude vyzerať dobre v rôznych interiéroch. Rám jednoducho zladíte s modelom Polmark Tarnów. V našom sortimente nájdete viac typov zásuviek zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárny dátový port |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 30 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet zásuviek | 1 |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Inox |
| Materiál | ABS plast a polyamid (PA) |
| Kód produktu | 5907559872940 |

1850 + recenzí








