DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Internetové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex počítačová zásuvka, matná biela
Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex počítačová zásuvka, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex počítačová zásuvka, matná biela3-7 dní20,87 €16,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Počítačová zásuvka Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex, biela matná, zaručuje stabilné pripojenie. Produkt bude dobre fungovať v miestnostiach, kde používate počítač. Model je vyrobený z pevných materiálov a je odolný voči poškodeniu pri každodennom používaní. Estetický rámik jednoducho osadíte do IT zásuvky.
Vlastnosti a výhody
Počítačová zásuvka Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex, biela matná, je určená pre zapustenú montáž. Produkt môžete použiť v obývacej izbe, spálni alebo domácej pracovni. Model série Rosa poskytuje jednoduchý prístup na internet cez kábel. Vďaka produktu je spojenie stabilné. Telekomunikačná zásuvka je vyrobená z pevného materiálu. Použitie ABS/PC materiálov na výrobu zaručuje, že výrobok bude dlhodobo plniť svoje funkcie. Počítačová zásuvka Polmark Tarnów Rosa GPK-1U/F Forex, matná biela, sa vyznačuje univerzálnymi farbami. Bude vyzerať dobre na svetlej alebo tmavej stene. K produktu si ľahko vyberiete rám, ktorý zaistí estetický efekt. Naša ponuka obsahuje viac inštalačných prvkov Polmark Tarnów.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárny dátový port |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 30 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet zásuviek | 1 |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Matná biela |
| Materiál | ABS plast a polyamid (PA) |
| Kód produktu | 5907559877181 |

1850 + recenzí








