DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa inox dvojitý konektor
Polmark Tarnów Rosa inox dvojitý konektor
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa inox dvojitý konektor3-7 dní10,53 €8,56 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojitý konektor Polmark Tarnów Rosa inox je možné inštalovať všade tam, kde sa nachádza luster s veľkým počtom žiaroviek. Prvok je veľmi funkčný a mimoriadne elegantný. Je vyrobený z ABS plastu. Vyznačuje sa odolnosťou voči prasklinám, škrabancom a inému mechanickému poškodeniu. Na konektor sa vzťahuje šesťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte elektrický dokončovací prvok, ktorý sa dá ľahko nainštalovať do každej miestnosti? Musíte mať nerezový dvojitý konektor Polmark Tarnów Rosa. Je vybavený dvoma tlačidlami, ktoré vám uľahčia ovládanie osvetlenia v byte. Výrobok sa vyznačuje nielen vysokou funkčnosťou, ale aj elegantným dizajnom. Na jeho inštaláciu nemusíte mať špeciálne zručnosti. Dvojkonektor Polmark Tarnów Rosa inox sa vyznačuje vysokou odolnosťou, vďaka čomu vyzerá skvele dlhé roky. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu, prasknutiu a inému mechanickému poškodeniu. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete viac dvojitých konektorov zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárny spínač bez stmievača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet modulov | Dvojité |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Vymeniteľný rám | Odnímateľné |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Inox |
| Materiál | Akrylonitrilbutadiénstyrénový kopolymér (ABS) a polykarbonát (PC) |
| Kód produktu | 5907559873022 |

1850 + recenzí








