DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa jednozásuvka s nerezovým uzemnením
Polmark Tarnów Rosa jednozásuvka s nerezovým uzemnením
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa jednozásuvka s nerezovým uzemnením3-7 dní9,88 €8,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednozásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením chráni pred úrazom elektrickým prúdom. Je to spôsobené uzemnením, ktoré má tvar kolíka. Výrobok je vyrobený z pevného materiálu a je odolný proti zničeniu. Zapustená montáž zaisťuje estetický efekt. K zásuvke môžete zladiť rám, ktorý ladí s farbou steny.
Vlastnosti a výhody
Jednozásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením je vyrobená z masívneho ABS/PC. Vďaka tomu je výrobok odolný voči poškodeniu a bude dobre plniť svoju funkciu dlhé roky. Dôležitý prvok elektroinštalácie vám umožní pripojiť zariadenie k napájaniu. Prvok značky Polmark Tarnów je určený na zapustenú montáž. Vďaka tomu ho môžete zladiť s estetickým rámom, aby ste získali elegantný efekt. Najlepšie bude fungovať puzdro v rovnakej farbe. Jednozásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením bude vyzerať dobre na stene v akejkoľvek farbe. Šedý výrobok má špeciálny špendlík. Ide o uzemnenie, vďaka ktorému si môžete užívať bezpečnosť pri používaní zásuvky. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárna zásuvka bez vypínača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 35 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet zásuviek | 1 |
| Počet modulov | Slobodný |
| Napájacie napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Kód produktu | 5907559872827 |

1850 + recenzí








