DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa jednozásuvka s uzemnením, matná biela
Polmark Tarnów Rosa jednozásuvka s uzemnením, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa jednozásuvka s uzemnením, matná biela3-7 dní9,88 €8,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednozásuvka Polmark Tarnów Rosa s uzemnením, matná biela, vám poslúži v obývačke alebo spálni. Vďaka produktu môžete zariadenie pripojiť k napájaciemu zdroju. Model je ľahko zostaviteľný a odolný. Zásuvka vyrobená z ABS/PC je vybavená uzemnením. Špeciálny kolík účinne chráni pred úrazom elektrickým prúdom pri pripájaní zariadení.
Vlastnosti a výhody
Jednozásuvka Polmark Tarnów Rosa s uzemnením, biela matná, je určená na zapustenú montáž. Produkt vám umožní dosiahnuť estetický efekt. Elektroinštalačný prvok sa vyznačuje univerzálnou farbou. Vďaka tomu ho ľahko začleníte do aranžmánu. Zásuvka série Rosa bude vyzerať dobre pri stene v akomkoľvek odtieni. Rám ľahko prispôsobíte tomuto modelu. Jednozásuvka Polmark Tarnów Rosa s uzemnením, biela matná, vám umožní pripojiť zariadenie k napájaciemu zdroju. Produkt môžete nainštalovať v obývacej izbe alebo spálni. Inštalačný prvok je vybavený uzemnením. Špeciálny kolík chráni pred úrazom elektrickým prúdom. Vďaka tomu môžete zásuvku bezpečne používať. V ponuke máme aj dvojmodely od Polmark Tarnów.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárna zásuvka bez vypínača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 35 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet zásuviek | 1 |
| Počet modulov | Slobodný |
| Napájacie napätie | 250 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Kód produktu | 5907559877075 |

1850 + recenzí








