DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa štvorrámik, biela matná
Polmark Tarnów Rosa štvorrámik, biela matná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa štvorrámik, biela matná3-7 dní8,42 €6,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorrámik Polmark Tarnów Rosa, biely matný, je dokonalým riešením, ak potrebujete puzdro pre viacero zásuviek namontovaných vedľa seba. Môžete ho nainštalovať vertikálne alebo horizontálne sami. To umožňuje inštaláciu kdekoľvek. Prvok je vyrobený z ABS plastu. Tento materiál je mimoriadne odolný. Na rám sa vzťahuje šesťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste vo svojom byte alebo kancelárii esteticky dokončiť niekoľko zásuviek umiestnených vedľa seba? Ideálnym riešením bude štvorrámik Polmark Tarnów Rosa, matná biela. Môžete si ho jednoducho nainštalovať sami. Vďaka možnosti vertikálnej a horizontálnej inštalácie ho prispôsobíte inštalovaným zásuvkám. Štvorrámik Polmark Tarnów Rosa, biely matný, vyzerá skvele v interiéroch zariadených v škandinávskom, anglickom a provensálskom štýle. Vďaka vyrobeniu z kvalitného ABS plastu sa výrobok vyznačuje mimoriadnou odolnosťou a pevnosťou. Na prvok sa vzťahuje šesťročná záruka. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete viac štvornásobných rámov zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rám |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 370 mm |
| Výška produktu | 110 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet modulov | 4 |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Matná biela |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907559877303 |

1850 + recenzí








