DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Polmark Verona bazaltová RJ45 jednozásuvka
Polmark Verona bazaltová RJ45 jednozásuvka
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Verona bazaltová RJ45 jednozásuvka3-7 dní21,23 €17,26 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Moderný dizajn
- Jednoduchá montáž
- Pevné spracovanie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 31 mm |
| Šírka produktu | 84 mm |
| Výška produktu | 84 mm |
| Typ pripojenia | RJ45 |
| Typ vstupného pripojenia | RJ45 |
| Počet prvkov | 1 |
| Počet vstupov | 1 |
| Názov/číslo modelu | GPK-1E/F/M.BT |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Čadič |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5907559886527 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








