DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Ponorné čerpadlo na dažďovú vodu
Ponorné čerpadlo na dažďovú vodu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ponorné čerpadlo na dažďovú vodu3-7 dní110,55 €89,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponorné čerpadlo na dažďovú vodu má zabudovaný filter, ktorý zabraňuje nasávaniu príliš veľkého množstva nečistôt. Je tiež vybavený plavákom s chodom nasucho, ktorý chráni motor pred náhodným zadretím. Celé zariadenie je vyrobené z odolného plastu. Zariadenie prečerpá 5000 litrov vody za hodinu. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka
Vlastnosti a výhody
Ponorné čerpadlo na dažďovú vodu má zabudovaný filter, ktorý zabraňuje nasávaniu príliš veľkého množstva nečistôt. Plavák chráni zariadenie pred suchou prevádzkou. Okrem toho chráni motor pred náhodným zadretím. Teleskopická trubica umožňuje pripojenie striekacej pištole k čerpadlu. Čerpadlo sa najlepšie uplatní v domácnostiach, na polievanie rastlín, čerpanie čistej vody z nádrží a hospodárenie s dažďovou vodou. Zariadenie je celé vyrobené z plastu. Maximálna možná hĺbka ponorenia čerpadla je 5 metrov a maximálna výška zdvihu vody je 20 metrov. Zariadenie prečerpá 5000 litrov vody za hodinu. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka
- Zabudovaný filter zabraňuje nasávaniu príliš veľkého množstva nečistôt
- Teleskopická trubica umožňujúca pripojenie striekacej pištole
- Plavák zabraňuje chodu zariadenia nasucho
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 180 mm |
| Maximálna hĺbka ponorenia | 5 m |
| Maximálna výška zdvihu čerpadla | 20 m |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 375 mm |
| Frekvencia | 0 MHz |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Maximálny prietok | 83,3 l/min |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Hmotnosť produktu | 6 kg |
| Kód produktu | 5907695671476 |

1850 + recenzí









