DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Ponorné čerpadlo s automatickým ovládaním
Ponorné čerpadlo s automatickým ovládaním
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ponorné čerpadlo s automatickým ovládaním3-7 dní217,05 €176,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponorné čerpadlo s automatickým riadením zaisťuje vysoký zdvih vody a vysokú efektivitu práce. Zariadenie má funkciu automatickej prevádzky v prípade zvýšenia alebo zníženia tlaku. Sú tiež vybavené unikátnym systémom ochrany proti chodu nasucho, ktorý chráni motor pred náhodným zadretím. Zariadenie prečerpá 6000 litrov vody za hodinu. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka
Vlastnosti a výhody
Ak vám záleží na vysokej účinnosti zariadení, ktoré používate, bude pre vás skvelou voľbou ponorné čerpadlo s automatickým ovládaním. Zariadenie má funkciu automatickej prevádzky v prípade zvýšenia alebo zníženia tlaku. Sú tiež vybavené unikátnym systémom ochrany proti chodu nasucho, ktorý chráni motor pred náhodným zadretím. Skvele sa bude hodiť v každej domácnosti, ktorá využíva vodu na zavlažovanie. Pomôže aj pri čerpaní čistej vody z nádrží a hospodárení s dažďovou vodou. Zariadenie je celé vyrobené z plastu. Maximálna možná hĺbka ponoru čerpadla je 12 metrov a maximálna výška zdvihu vody je 40 metrov. Zariadenie prečerpá 6 000 litrov vody za hodinu, takže rýchlo poskytne vodu, ktorú potrebujete. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka
- Vysoký zdvih a vysoká účinnosť
- Funkcia automatickej prevádzky (pri poklese alebo zvýšení tlaku)
- Ochrana proti chodu nasucho
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 200 mm |
| Maximálna hĺbka ponorenia | 12 m |
| Maximálna výška zdvihu čerpadla | 40 m |
| Šírka produktu | 250 mm |
| Výška produktu | 530 mm |
| Frekvencia | 0 MHz |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Maximálny prietok | 100 l/min |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Hmotnosť produktu | 6 kg |
| Kód produktu | 5907695671872 |

1850 + recenzí








