DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Postrekovač Med Jet Turbin 40-360 stupňov
Postrekovač Med Jet Turbin 40-360 stupňov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Postrekovač Med Jet Turbin 40-360 stupňov3-7 dní30,80 €25,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zavlažovač Med Jet Turbin je vyrobený z polypropylénu a ABS plastu, čo zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči UV žiareniu. Produkt vám umožní zavlažovať stredne veľkú záhradu. Vďaka postrekovaču zostane tráva zelená počas celej sezóny. Výrobok má nastaviteľný pracovný uhol, ktorý môžete zmeniť pomocou krížového skrutkovača
Vlastnosti a výhody
Postrekovač Med Jet Turbin 40-360 stupňov je určený pre stredne veľké záhrady. Vďaka prípravku s vnútorným vyberateľným filtrom bude trávnik pred vaším domom intenzívne zelený počas celej sezóny. Prvok závlahového systému je vyrobený z polypropylénu a ABS plastu. Vďaka tomu je výrobok odolný voči slnečnému žiareniu a mechanickému poškodeniu. Model s dlhým dosahom má nastaviteľný pracovný uhol. Na jeho výmenu potrebujete krížový skrutkovač. Postrekovač Med Jet Turbin môžete nastaviť pred inštaláciou a počas prevádzky. Pri nastavovaní zavlažovača sa nebojte poškodenia. Zabráni im špeciálny mechanizmus. Pozrite si aj ďalšie produkty používané na vytvorenie efektívneho zavlažovacieho systému záhrady
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Polievanie stredne veľkých záhrad
- Výkon: 600 l/h
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Postrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 70 mm |
| Pokrytie | 254 m² |
| Priemer produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 70 mm |
| Rozmer A | 12,7 mm |
| Výška produktu | 155 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 3 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1,5 baru |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Hmotnosť produktu | 140 g |
| Materiál | ABS plast a polypropylén |
| Kód produktu | 8000625904747 |

1850 + recenzí








