DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Potrubné ventilátory
- Potrubný ventilátor Blyss 100VKO1T s časovačom
Potrubný ventilátor Blyss 100VKO1T s časovačom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Potrubný ventilátor Blyss 100VKO1T s časovačom3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrubný ventilátor nájde uplatnenie v každom funkčnom byte, pretože výborne čistí vzduch od škodlivín. Toto zariadenie je tiež mimoriadne ekonomické, pretože má časovač – po určitom čase sa automaticky zastaví. V ponuke sú aj ventilátory s ďalšími funkciami.
Vlastnosti a výhody
Potrubný ventilátor je malé, ale mimoriadne užitočné zariadenie, ktoré sa hodí do každej domácnosti. Tento produkt je hlavným prvkom ventilačných systémov, využívaných predovšetkým v kuchyniach a kúpeľniach – je vybavený ventilátorom, ktorý výrazne urýchľuje výmenu vzduchu. Použitím ventilátora sa zbavíte nepríjemných pachov a vlhkosti z okolia a vďaka tomu na stenách nebudú rásť huby a plesne. Výrobok má funkciu časovača, takže sa automaticky zastaví po nastavenom čase – takže budete môcť vetrať svoje izby bez toho, aby ste sa museli báť, že zariadenie sami vypnete. V ponuke sú aj iné typy ventilátorov, takže si môžete vybrať model, ktorý potrebujete.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Prispôsobené na prácu vo ventilačných systémoch
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Výkon: 106 m3/h
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 110 mm |
| Vstupný priemer | 100 mm |
| Šírka produktu | 115 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Typ časovača | Časovač |
| Maximálne otáčky za minútu | 2300 ot./min |
| Spotreba energie počas prevádzky | 14 W |
| Úroveň hluku | 47 dB(A) |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907641451527 |

1850 + recenzí









