DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Potrubné ventilátory
- Potrubný ventilátor Blyss 150VKO1T s časovačom
Potrubný ventilátor Blyss 150VKO1T s časovačom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Potrubný ventilátor Blyss 150VKO1T s časovačom3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrubný ventilátor využijete pri dokončovaní vašej kuchyne alebo kúpeľne. Toto praktické zariadenie vám pomôže udržať čistý vzduch – zníži vlhkosť a eliminuje nepríjemné pachy. Funkcia časovača vám ušetrí peniaze, pretože ventilátor sa po dokončení práce automaticky zastaví.
Vlastnosti a výhody
Potrubný ventilátor je malé, ale mimoriadne účinné zariadenie, ktoré nemôže chýbať vo vašom byte. Jeho úlohou je efektívne prečisťovať vzduch vo vašich miestnostiach – výrazne znižuje úroveň vlhkosti a eliminuje nepríjemné pachy. Preto je ideálny na použitie v kuchyniach a kúpeľniach vystavených tvorbe vodnej pary alebo rôznym pachom. Výrobok je vybavený časovačom - umožňuje vám nastaviť dobu prevádzky ventilátora, po ktorej sa ventilátor automaticky zastaví. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely zariadení tejto značky, takže si môžete vybrať produkt s funkčnosťou, ktorá vás uspokojí.
- Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného ABS plastu
- Guličkové ložiská umožňujú nepretržitú prevádzku
- Prispôsobené na prácu vo ventilačných systémoch
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Výkon: 298 m3/h
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 160 mm |
| Vstupný priemer | 150 mm |
| Šírka produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 164 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Typ časovača | Časovač |
| Maximálne otáčky za minútu | 2400 ot./min |
| Spotreba energie počas prevádzky | 24 W |
| Úroveň hluku | 37 dB(A) |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907641451565 |

1850 + recenzí









