DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Potrubné ventilátory
- Potrubný ventilátor Blyss TT100
Potrubný ventilátor Blyss TT100
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Potrubný ventilátor Blyss TT1003-7 dní80,56 €65,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrubný ventilátor je určený na samostatné vytváranie systémov na odvod použitého vzduchu z miestností. Vďaka nemu sa zbavíte prebytočnej vlhkosti a nepríjemných pachov z okolia – dobre tak poslúži v kuchyniach a kúpeľniach. Biely výrobok dokonale zapadne do každého štýlu interiéru, takže ide o univerzálne zariadenie.
Vlastnosti a výhody
Potrubný ventilátor je ideálny pre každú budovu, pretože je zodpovedný za vhodné prúdenie vzduchu vo vašom interiéri. Oplatí sa ho používať predovšetkým v miestnostiach vystavených vlhkosti a nepríjemným pachom, keďže tieto faktory z prostredia efektívne eliminuje. Dobre sa preto uplatní vo vašej kuchyni či kúpeľni, ako aj v rôznych stravovacích zariadeniach. Výrobok ľahko zapadne do vášho interiéru bez toho, aby to nejako ovplyvnilo jeho usporiadanie, pretože je malý a má univerzálnu bielu farbu. Poteší aj jeho jednoduchá montáž do vetracieho potrubia – zvládnete to aj svojpomocne bez pomoci profesionálov. V ponuke sú aj iné modely fanúšikov tejto značky, takže si určite vyberiete produkt, ktorý vám vyhovuje.
- Vyrobené z kvalitného ABS plastu
- Nekoroduje
- Odolné voči UV žiareniu
- Motor je navrhnutý tak, aby pracoval pri dvoch rýchlostiach otáčania
- Možnosť demontáže rotora s motorom
- Výkon: 187 m3/h
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 195 mm |
| Vstupný priemer | 100 mm |
| Šírka produktu | 255 mm |
| Výška produktu | 210 mm |
| Typ ložiska | V tvare gule |
| Maximálne otáčky za minútu | 2500 ot./min |
| Spotreba energie počas prevádzky | 33 W |
| Úroveň hluku | 52 dB(A) |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907641451480 |

1850 + recenzí








