DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Predĺženie 1/2''-1/2'' 5 ks.
Predĺženie 1/2''-1/2'' 5 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Predĺženie 1/2''-1/2'' 5 ks.3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nástavec zavlažovača vám umožní zabezpečiť dôkladné zavlažovanie každej časti vašej záhrady. Nebudete mať problémy s uschnutím kvetov alebo zožltnutím trávy. Model vyrobený z polypropylénu je odolný voči slnečnému žiareniu a zmenám teplôt. Vďaka tomu poslúži ako súčasť závlahového systému mnoho sezón.
Vlastnosti a výhody
Nástavec 1/2''-1/2'' bude užitočný vo vašej domácej záhrade, skleníku a rekreačnom pozemku. Príslušenstvo vám umožní inštalovať výsuvné postrekovače, ktoré sú funkčným prvkom závlahového systému. Používanie produktu vám uľahčí starostlivosť o ťažko dostupné miesta v obrovskom priestore okolo vášho domova. Nástavec zabráni zožltnutiu trávnika, vďaka čomu záhradný trávnik poteší intenzívnym odtieňom zelenej. Produkt série Rainjet je vyrobený z polypropylénu, takže je odolný voči rôznym poveternostným vplyvom. Je tiež necitlivý na mechanické poškodenie, takže funkcie príslušenstva môžete využiť mnohokrát. Dĺžku modelu si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Všetko, čo musíte urobiť, je odrezať príslušenstvo na konci závitu.
- Dá sa skrátiť na požadovanú dĺžku
- Inštalácia výsuvných alebo turbínových postrekovačov na zavlažovacie vedenie
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýchly konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Maximálna veľkosť závitu | 12,7 mm |
| Priemer produktu | 25 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Hmotnosť produktu | 100 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Kód produktu | 8000625907571 |

1850 + recenzí








