DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Predĺženie 3/4''-3/4'' 5 ks.
Predĺženie 3/4''-3/4'' 5 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Predĺženie 3/4''-3/4'' 5 ks.3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Predĺženie je skvelým a jednoduchým riešením, ako pripojiť montážnu rúrku k závlahovej inštalácii alebo zväčšiť jej dĺžku. Vďaka tomu sa vyhnete náročným riešeniam a nutnosti používať špecializované nástroje. Produkt bol navrhnutý a vyrobený tak, aby bol odolný a ľahko sa inštaluje. V našej ponuke sú okrem nadstavca Rainjet aj ďalšie inštalačné produkty z tejto série.
Vlastnosti a výhody
Chýba vám už len pár centimetrov, aby ste predĺžili zavlažovacie vedenie? Rozšírenie 3/4''-3/4'' je produkt, ktorý vás ušetrí od problémov a umožní vám vykonať správne funkčnú inštaláciu. V prípade potreby ho môžete skrátiť na požadovanú dĺžku. Je určený najmä na montáž turbínových alebo výsuvných postrekovačov na závitové spoje a konzolové spoje. Nadstavec je vyrobený z polypropylénu. Materiál sa pre svoju trvanlivosť s nadšením používa na výrobu inštalačných prvkov. Nedeformuje sa a je odolný voči náročným poveternostným podmienkam. Takto sa po jednej sezóne na povrchu prvku neobjavia žiadne praskliny ani hrdza. Produkt sa ľahko inštaluje a je dodávaný s dvojročnou zárukou.
- Dá sa skrátiť na požadovanú dĺžku
- Inštalácia výsuvných alebo turbínových postrekovačov na zavlažovacie vedenie
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Maximálna veľkosť závitu | 19 mm |
| Priemer produktu | 30 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Závitové |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 1 bar |
| Hmotnosť produktu | 140 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Kód produktu | 8000625907656 |

1850 + recenzí








