DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Prelamovaný terasový kvetináč 40 x 40 x 40 cm
Prelamovaný terasový kvetináč 40 x 40 x 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prelamovaný terasový kvetináč 40 x 40 x 40 cm3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prelamovaný terasový kvetináč je vyrobený z hnedého borovicového dreva. Ideálne na pestovanie menších okrasných stromov a kríkov. Kubický tvar umožňuje rovnomerný rast koreňov rastlín. Kvetináč môže byť ideálnou ochranou pred domácimi miláčikmi a škodcami potulujúcimi sa po dvore
Vlastnosti a výhody
Prelamovaný terasový kvetináč 40 x 40 x 40 cm je produkt odporúčaný na vonkajšie použitie. Jeho objem je 49 litrov, vďaka čomu jeho hmotnosť a náplň znižuje citlivosť na nárazový vietor. Ideálne pre terasy, balkóny alebo záhrady. Špeciálna impregnácia zvyšuje odolnosť dreva. Výrobok je chránený pred poveternostnými vplyvmi, ako je dážď, sneh a mráz. Produkt je možné používať po celý rok. Prelamovaný terasový kvetináč umiestnený v záhrade umocní estetiku aranžmánu. Vďaka svojej štruktúre je vhodný do eko-štýlu alebo rustikálneho dekoru. Výrobca poskytuje 2-ročnú záruku. Ďalšie veľkosti a modely drevených kvetináčov nájdete v sieti predajní Castorama
- Borovica - impregnované drevo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 40 cm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 40 cm |
| Kapacita (l) | 49L |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 10,38 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5908283334964 |

1850 + recenzí








