DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Dlažobné kocky
- Prelomová doska Bruk-Bet 30 x 30 cm, devónsky vápenec
Prelomová doska Bruk-Bet 30 x 30 cm, devónsky vápenec
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prelomová doska Bruk-Bet 30 x 30 cm, devónsky vápenec3-7 dní12 €9,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prielomová doska je výrobok určený na budovanie chodníkov, terás a vytváranie záhradných uličiek. Nepravidelné povrchy imitujúce prírodný kameň doska zapadnú do prírodného prostredia záhrad. Vďaka skoseným hranám to celé nie je jednotvárne. Pokojné farby a hrubá textúra sa hodia k moderným a tradičným typom záhrad. Doska sa perfektne hodí aj k dreveným prvkom záhradnej techniky.
Vlastnosti a výhody
Prielomová doska sa používa na stavbu chodníkov, terás, záhrad alebo námestí. Vďaka svojim nepravidelným povrchom, imitujúcim prírodný brúsený kameň, odráža doska charakter stredomorských záhrad. Ľahké skosenie hrán zabraňuje monotónnosti materiálu a jeho tlmené farby a nepravidelná textúra sa hodia do všetkých typov záhrad. Dokonale zapadá do zelene obklopujúcej dom a zvýrazňuje rustikálny štýl terás. Imitácia kameňa sa ľahko udržiava v perfektnom stave - jej povrch je možné impregnovať a ľahko čistiť. V prípade modernej záhradnej úpravy umožňuje zdôrazniť minimalistický štýl. Produkt patrí do kolekcie Prestige produktov Bruk-Bet a je dostupný v mnohých tlmených farbách.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 300 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 300 mm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hmotnosť produktu | 7,98 kg |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 7 rokov |
| Tvar produktu | Nepravidelný |
| Materiál | Betón |
| Farebná skupina | Šedá |
| Marka | Bruk-Bet |
| Osud | Rozvoj chodníkov, terás, záhrad a námestí |
| Kód produktu | 5907561728174 |

1850 + recenzí









