DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Priechodný kvapkovač 0-6 l/h 10 ks.
Priechodný kvapkovač 0-6 l/h 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Priechodný kvapkovač 0-6 l/h 10 ks.3-7 dní8,83 €7,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Priechodný kvapkač je presný spôsob, ako zabezpečiť, aby korene rastlín dostali primeranú dávku vody. Malý prístroj vás odbremení od závlahy a vykoná ju oveľa precíznejšie. Výrobok sa ľahko inštaluje a je odolný voči poveternostným vplyvom. Môžete ho kombinovať s ďalšími prvkami zo série Rainjet, ktoré nájdete v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Chcete sa o svoje rastliny precízne starať a zalievať ich vo vašej záhrade? Na tento účel budete potrebovať 0-6 l/h priechodný dripper, ktorý spoľahlivo dosiahne ku korienkom. Dodáva vodu hlboko do substrátu vo vhodnej frekvencii, takže sa nemusíte báť, že dostanete správnu dávku. Nainštalujete ho do prívodného potrubia príslušného priemeru. V závislosti od potrieb rastlín a typu pôdy môžete závlahu kalibrovať až do šiestich litrov za hodinu. Priechodný dripper je vyrobený z odolného plastu. Materiál je odolný voči poveternostným vplyvom a poškodeniu. Prvok sa nedeformuje ani nezlomí. Ak hľadáte efektívne riešenie zavlažovania, tento odkvapkávač série Rainjet splní vaše požiadavky v každom ohľade.
- Poskytuje presné, priame zavlažovanie koreňov rastlín
- 2 roky záruka
- Regulácia prietoku vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dripper |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 56 mm |
| Šírka produktu | 16 mm |
| Výška produktu | 25 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 70 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912179 |

1850 + recenzí








