DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Priechodný odkvapkávač 0-10 l/h 10 ks.
Priechodný odkvapkávač 0-10 l/h 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Priechodný odkvapkávač 0-10 l/h 10 ks.3-7 dní11,27 €9,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Priechodný odkvapkávač je prvok umožňujúci presné a priame zavlažovanie koreňov rastlín. Má kalibrovanú reguláciu prietoku a dvojročnú záruku. Je jednou zo súčastí zavlažovacích systémov. Vyrobené z plastu, je odolné voči vplyvom nepriaznivých atmosférických a biologických faktorov.
Vlastnosti a výhody
Priechodný kvapkovač 0-10 l/h je prvkom závlahových systémov slúžiacich na presné a priame zalievanie koreňov rastlín vo vašej záhrade a na vašom pozemku. Vyznačuje sa kalibrovanou reguláciou prietoku a dvojročnou zárukou. Priechodný kvapkovač sa používa na zavlažovanie rastlín s rozvetveným koreňovým systémom. Kvalitný plast zaručuje odolnosť výrobku voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov a likviduje riasy, roztoče a plesne. Prechodový dripper bude vaším spojencom v boji o krásnu a udržiavanú záhradu. Môže byť inštalovaný do 1/4", 4-6 mm prívodného potrubia a má nastavenie prietoku v rozsahu od 0 do 10 l/h. To vám umožní prispôsobiť produkt klimatickým podmienkam a potrebám rastlín .
- Presné a priame zalievanie koreňov rastlín
- Kalibrovaná regulácia prietoku
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 10 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 35 mm |
| Šírka produktu | 18 mm |
| Výška produktu | 40 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 80 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912186 |

1850 + recenzí









