DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Vetracie potrubia
- Prieduchy kruhové potrubie, priemer 100 mm, 150 cm, biele
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 100 mm, 150 cm, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 100 mm, 150 cm, biele3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kruhové potrubie je možné použiť vo vašom byte, pretože je ideálne na vytvorenie vetrania v kúpeľniach a kuchyniach. Je vyrobený z PVC materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči škodlivým vplyvom vody. K dispozícii sú aj kanály v iných veľkostiach, takže si môžete vybrať model, ktorý potrebujete.
Vlastnosti a výhody
Kruhové potrubie vás určite uspokojí svojou vysokou funkčnosťou a odolnosťou. Tento produkt je určený na samostatné vytváranie ventilačných systémov v domácich miestnostiach, vďaka čomu je ideálny pre použitie v kuchyniach a kúpeľniach. Tieto interiéry produkujú veľké množstvo vodnej pary, ktorá sa vďaka správnej cirkulácii vzduchu nebude hromadiť na stenách. Žľab je vyrobený z PVC materiálu, ktorý je vysoko odolný voči poškodeniu. Taktiež sa neznehodnocuje pri kontakte s vodou, takže bude perfektne fungovať po dlhú dobu. Ponúkame aj iné žľaby, líšiace sa tvarom a veľkosťou, takže aj ten najnáročnejší užívateľ si vyberie produkt, ktorý potrebuje.
- Jednoduchá zasúvací montáž
- Vyrobené z odolného plastu
- Široký sortiment kovania
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 1500 mm |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 5907641451459 |

1850 + recenzí








