DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Vetracie potrubia
- Prieduchy kruhové potrubie, priemer 100 mm, 50 cm
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 100 mm, 50 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 100 mm, 50 cm3-7 dní6,75 €5,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okrúhle potrubie vám umožňuje nezávisle vytvárať systémy cirkulácie vzduchu, pretože je jedným z prvkov ventilačných potrubí. Preto nájde uplatnenie v miestnostiach, kde je potrebná nútená cirkulácia vzduchu, napríklad v kuchyniach a kúpeľniach. Výrobok vyrobený z PVC materiálu má vynikajúcu mechanickú pevnosť.
Vlastnosti a výhody
Kruhové potrubie určite dobre poslúži v každej domácnosti, pretože je jedným z prvkov potrebných na vybudovanie ventilačného systému. Inštalácie s nútenou cirkuláciou vzduchu sú obzvlášť dôležité v miestnostiach vystavených vlhkosti - môžete ich použiť v kuchyniach a kúpeľniach. Účinne odvádzajú vodnú paru hromadiacu sa v okolí a zanechávajú vzduch čistý a príjemný. Toto riešenie tiež zabráni hromadeniu vlhkosti na stenách, takže na nich nebudú rásť huby a plesne. Výrobok je vyrobený z PVC materiálu, takže zostane v perfektnom stave aj pri častom kontakte s vodou. V našej ponuke nájdete aj ďalšie prvky vzduchotechnických potrubí a vyberiete si príslušenstvo, ktoré potrebujete pre svoju prácu.
- Jednoduchá zasúvací montáž
- Vyrobené z odolného plastu
- Široký sortiment kovania
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 500 mm |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Farba | biely |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 5907641450339 |

1850 + recenzí








