DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Vetracie potrubia
- Prieduchy kruhové potrubie, priemer 125 mm, 1,5 m
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 125 mm, 1,5 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 125 mm, 1,5 m3-7 dní17,37 €14,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okrúhle potrubie bude dobre fungovať pri vytváraní funkčných ventilačných systémov vo vašom byte. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči poškodeniu a vode, čo je dôležité najmä pri odstraňovaní vzduchu so zvýšenou vlhkosťou. Naša ponuka obsahuje aj ďalšie kanály tejto značky, takže si vyberiete model, ktorý potrebujete.
Vlastnosti a výhody
Kruhové potrubie je určené pre systémy vetrania budov, takže je možné ho použiť v každej domácnosti a iných objektoch. Skvele sa bude hodiť do vašej kúpeľne a kuchyne, pretože sú to miestnosti obzvlášť vystavené zvýšenej vlhkosti vzduchu, a preto potrebujú lepšiu cirkuláciu vzduchu. Žľab je vyrobený z PVC materiálu, preto sa vyznačuje nadpriemernou odolnosťou voči škodlivým vplyvom vody a mechanickému poškodeniu - získate tak výrobok, ktorý bude správne fungovať po dlhú dobu. V ponuke sú aj ďalšie žľaby tejto značky, takže si môžete vybrať veľkosť a tvar produktu, ktorý vám vyhovuje - vďaka tomu ho dokonale prispôsobíte vašim miestnostiam.
- Jednoduchá zasúvací montáž
- Vyrobené z odolného plastu
- Široký sortiment kovania
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 1500 mm |
| Priemer produktu | 125 mm |
| Šírka produktu | 125 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| Farba | biely |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 5907641451466 |

1850 + recenzí








