DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Vetracie potrubia
- Prieduchy kruhové potrubie, priemer 150 mm, 1,5 m
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 150 mm, 1,5 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 150 mm, 1,5 m3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kruhové potrubie vás uspokojí svojou vysokou funkčnosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Využijete ho pri vytváraní vetracích systémov v miestnostiach vášho bytu, ako sú kuchyne alebo kúpeľne. Výrobok vyrobený z PVC materiálu sa vyznačuje vysokou odolnosťou, takže vám bude slúžiť dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Okrúhly žľab sa využije pri dokončovaní a rekonštrukcii obytných budov. Môžete ho použiť na vytvorenie vlastného vetracieho systému v kuchyni alebo kúpeľni. Správna cirkulácia vzduchu je v týchto miestnostiach mimoriadne dôležitá, pretože zabraňuje hromadeniu vlhkosti na stenách. Vďaka neustálemu kontaktu potrubia s vlhkým vzduchom je potrubie vyrobené z materiálu odolného voči škodlivým vplyvom vody. Polyvinylchlorid má tiež vynikajúcu mechanickú pevnosť. Dostupné sú aj modely v iných tvaroch a veľkostiach, takže žľab si môžete prispôsobiť hrúbke vašich stien a vašim potrebám - všetky produkty tohto typu nájdete v našom sortimente.
- Jednoduchá zasúvací montáž
- Vyrobené z odolného plastu
- Široký sortiment kovania
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 1500 mm |
| Priemer produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 5907641451473 |

1850 + recenzí








