DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Vetracie potrubia
- Prieduchy kruhové potrubie, priemer 150 mm, 50 cm
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 150 mm, 50 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prieduchy kruhové potrubie, priemer 150 mm, 50 cm3-7 dní11,27 €9,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kruhové potrubie určite nájde využitie vo vašej domácnosti, pretože spolu s ostatnými prvkami tejto série umožňuje vybudovať funkčný systém vetrania. Výrobok je vyrobený z polyvinylchloridu, vďaka čomu je mimoriadne odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Kanál je dostupný aj v iných veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Kruhové potrubie je určené pre svojpomocnú výstavbu systémov umožňujúcich správnu cirkuláciu vzduchu v miestnostiach. Toto je jeden z prvkov ventilačného potrubia zodpovedného za distribúciu vzduchu. Výrobok je vyrobený z PVC, vďaka čomu je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu a nekazí sa stálym kontaktom s vodou. Pri tomto type inštalácií je to obzvlášť dôležité, pretože pri vetraní miestností systém často odvádza vlhkosť z okolia. Takéto systémy najčastejšie nájdeme v kuchyniach a kúpeľniach. V ponuke sú aj ďalšie doplnky potrebné na vybudovanie vetrania, takže si môžete vybrať prvky, ktoré vás zaujímajú.
- Jednoduchá zasúvací montáž
- Vyrobené z odolného plastu
- Široký sortiment kovania
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 500 mm |
| Priemer produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Farba | biely |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 5907641450353 |

1850 + recenzí








