DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Klimatizácie a ventilátory
- Vetracie systémy
- Vetracie potrubia
- Prieduchy okrúhle, priemer 125 mm, 50 cm, biela
Prieduchy okrúhle, priemer 125 mm, 50 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prieduchy okrúhle, priemer 125 mm, 50 cm, biela3-7 dní10,45 €8,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kruhové potrubie je jedným z prvkov potrebných na vybudovanie vetracieho potrubia, takže ho možno použiť v každom byte. Správna cirkulácia vzduchu v miestnostiach eliminuje nepríjemné pachy a pomáha znižovať vlhkosť - takže výrobok bude dobre fungovať v kuchyniach a kúpeľniach. Je dostupný aj v iných veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Kruhové potrubie určite využijete pri dokončovaní bytu, pretože je jedným z prvkov potrebných na vybudovanie vetracieho systému svojpomocne. Tento typ inštalácií je nevyhnutný v kuchyniach a kúpeľniach – to sú miestnosti, kde sa para vzniká varením a používaním horúcej vody. Vhodná cirkulácia vzduchu umožňuje efektívne zníženie jeho množstva, čo následne minimalizuje riziko výskytu húb a plesní na stenách. Žľab je vyrobený z PVC, materiálu s vynikajúcou odolnosťou - bude správne fungovať po dlhú dobu. Naša ponuka obsahuje aj modely v iných veľkostiach a príslušenstvo si môžete vybrať podľa svojich predstáv.
- Jednoduchá zasúvací montáž
- Vyrobené z odolného plastu
- Široká škála armatúr
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 500 mm |
| Priemer produktu | 125 mm |
| Šírka produktu | 125 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 5907641450346 |

1850 + recenzí








