DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Ovládanie osvetlenia
- Prijímač zapnutia/vypnutia rádia
Prijímač zapnutia/vypnutia rádia
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prijímač zapnutia/vypnutia rádia3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rádiový prijímač zapnutia/vypnutia je možné použiť v interiéri. Toto je prvok na zapustenú montáž. Má malú veľkosť a ľahko sa inštaluje. Má tiež krytie IP20. Tento produkt poskytuje bezdrôtové ovládanie zapínaním a vypínaním rôznych zariadení. Funguje so zodpovedajúcim ovládačom.
Vlastnosti a výhody
Rádiový prijímač zapnutia/vypnutia je produkt, ktorý bude dobre fungovať v každej budove. Úspešne ho využijete vo vnútri súkromných aj verejných budov. Je to tiež prvok vysokej odolnosti a pevnosti. Potvrdzuje to krytie na úrovni IP20. Prijímač rádiového zapnutia/vypnutia poskytuje bezdrôtové ovládanie zariadení. Prijíma signál a zapína a vypína zariadenie prerušením napájania. Môžete ho nainštalovať do zásuvky. Má malú veľkosť, čo uľahčuje inštaláciu. K prijímaču budete potrebovať aj ovládací prvok. Dostať ho v predajniach Castorama. Môžete tiež nájsť mnoho ďalších produktov, ktoré poskytujú pohodlné a bezproblémové bezdrôtové ovládanie.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vstavané relé |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Smartwares |
| Hĺbka produktu | 25 mm |
| Šírka produktu | 53 mm |
| Výška produktu | 53 mm |
| Pracovný rozsah | 30 m |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet konfigurovateľných tlačidiel | 1 |
| Počet podporovaných zariadení | 99 |
| Výkon vo wattoch | 1000 W |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napätie | 230V |
| Napájacie napätie | 230V |
| Káblové/Bezdrôtové | Bezdrôtový |
| Sieťová technológia | Rádiofrekvencia |
| Zahrnuté | 1x vstavaný vypínač a skrutky |
| Vyžaduje sa sídlo | Nevyžaduje sa |
| Diaľkovo ovládané | Diaľkovo ovládané |
| Zdroj energie | Napájanie zo siete |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8711658434803 |

1850 + recenzí











