DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Príslušenstvo pre radiátory
- Pripojenie radiátora Armatúra Krakov, ľavá, rovná, 350 mm
Pripojenie radiátora Armatúra Krakov, ľavá, rovná, 350 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pripojenie radiátora Armatúra Krakov, ľavá, rovná, 350 mm3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pripojenie radiátora je špeciálny prvok vykurovacieho systému, ktorý umožňuje správnu inštaláciu radiátora. Výrobok je vyrobený z hliníka, preto má veľmi dobré technické parametre. V tomto modeli je miesto montáže termostatu na ľavej strane. Výrobok je kompatibilný s radiátorom rovnakej značky
Vlastnosti a výhody
Plánujete rekonštrukciu a výmenu radiátorov vo vašej domácnosti? V takejto situácii si musíte vybrať správne produkty na tento účel. Okrem iného je tu ľavé pripojenie radiátorov, ktoré uľahčí inštaláciu radiátorov v byte. Výrobok je vyrobený z hliníka, má veľmi dobré technické parametre, je odolný a zároveň celkom ľahký a dobre vedie teplo. Má špeciálne moderné spodné pripojenie a možnosť priameho napojenia na potrubie za radiátorom, čo zvyšuje komfort jeho inštalácie a používania. Dokonale sa hodí k radiátoru z rovnakej série. Jeho biely povrch bude ladiť s interiérmi rôznych farieb a štýlov. Prezrite si našu ponuku produktov a vyberte si prvky potrebné pre vašu vykurovaciu inštaláciu
- Moderné spodné pripojenie pre pohodlie a komfort používania
- Možnosť priameho napojenia na potrubie za radiátorom
- Možno kombinovať s radiátorovými prvkami G350F
- Vynikajúce technické parametre
- Spoľahlivosť
- Inštalácia termoregulátora na ľavej strane
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 116 mm |
| Výška produktu | 486 mm |
| Maximálna plocha, ktorá sa má vyhrievať (vo výške 2,6 m) | 0,86 m² |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Parametre rozstupu potrubí | Rozstup pripojenia: 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 1240 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kapacita | 0,22 l |
| Kód produktu | 5907571790277 |

1850 + recenzí








