DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Príslušenstvo pre radiátory
- Pripojenie radiátora Armatúra Krakov, ľavá, rovná, 50 x 50 mm
Pripojenie radiátora Armatúra Krakov, ľavá, rovná, 50 x 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pripojenie radiátora Armatúra Krakov, ľavá, rovná, 50 x 50 mm3-7 dní74,40 €60,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prípojka zo série Premium White je prvkom výbavy radiátora so spodným a ľavým prívodom. S jeho pomocou vytvoríte vo svojom dome či byte vhodné vykurovacie podmienky. Pri výbere dbajte na vhodné umiestnenie prívodných a spätných prípojok v miestnosti, kde plánujete kúrenie inštalovať.
Vlastnosti a výhody
Aby ste si doslova teplo domova užili s radosťou a v dobrej atmosfére, je potrebné správne naplánovať vykurovacie inštalácie ako v novostavbe, tak aj v zrekonštruovanom byte. Predstavené pripojenie radiátora z prémiovej série White vám pomôže vytvoriť tie správne podmienky. Tento produkt Vám zaistí predovšetkým dlhotrvajúce a spoľahlivé vykurovanie, no pre svoj univerzálny estetický vzhľad Vám umožní zariadiť si interiér v akomkoľvek štýle. Tu prezentovaný model je určený pre spodné pripojenie na ľavej strane. Nezabudnite venovať pozornosť umiestneniu prívodného potrubia vykurovania vo vašom dome, aby ste vybrali vhodné pripojenie na inštaláciu.
- Snehovo biely
- Tlak 2,0 MPa
- Prevádzková teplota 95°C
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 116 mm |
| Výška produktu | 572 mm |
| Maximálna plocha, ktorá sa má vyhrievať (vo výške 2,6 m) | 1,11 m² |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 16 bar |
| Parametre rozstupu potrubí | Rozstup pripojenia: 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 1380 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kapacita | 0,9 l |
| Kód produktu | 5907571870191 |

1850 + recenzí








