DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Príslušenstvo pre radiátory
- Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, ľavá hranatá, 50 x 50 mm
Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, ľavá hranatá, 50 x 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, ľavá hranatá, 50 x 50 mm3-7 dní74,40 €60,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bez ohľadu na to, či staviate svoj prvý dom alebo rekonštruujete byt, je dôležité naplánovať si vhodnú inštaláciu vykurovania. Pri jeho konštrukcii vám pomôže pripojenie radiátora zo série Premium White. Tu prezentovaný model je určený pre spodné pripojenie. Naše predajne ponúkajú aj ďalšie modely z tejto série.
Vlastnosti a výhody
Ak sa chystáte stavať dom alebo rekonštruovať byt, nesmiete zabúdať ani na vykurovací systém. Toto je jeden z najdôležitejších bodov, ktorému by ste mali venovať pozornosť. Tu uvedené zapojenie vám pomôže navrhnúť vhodný radiátor a používa sa na vytvorenie vhodných vykurovacích podmienok. Vďaka svojmu univerzálnemu tvaru navyše skvele zapadne do každého štýlu interiéru. Tu prezentovaný model je určený pre spodné pripojenie na ľavej strane. Má zabudovaný radiátorový ventil a vnútorný kanál privádzajúci vodu do hornej časti radiátora. Nezabudnite venovať pozornosť umiestneniu prívodného potrubia vykurovania vo vašom dome, aby ste vybrali vhodné pripojenie na inštaláciu.
- Snehovo biely
- Tlak 2,0 MPa
- Prevádzková teplota 95°C
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 116 mm |
| Výška produktu | 572 mm |
| Maximálna plocha, ktorá sa má vyhrievať (vo výške 2,6 m) | 1,11 m² |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 16 bar |
| Parametre rozstupu potrubí | Rozstup pripojenia: 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 1380 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kapacita | 0,9 l |
| Kód produktu | 5907571870245 |

1850 + recenzí








