DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Príslušenstvo pre radiátory
- Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, ľavá lomená, 350 mm
Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, ľavá lomená, 350 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, ľavá lomená, 350 mm3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rohové pripojenie radiátorov je prvok, ktorý uľahčuje a zrýchľuje inštaláciu radiátorov ústredného kúrenia. Je vyrobený z hliníka, takže je odolný a odolný voči poškodeniu. Je vybavený spodným pripojením, ľahko sa inštaluje a používa a nainštalovaný termoregulátor umožňuje regulovať teplotu v miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte spôsob, ako pohodlne a rýchlo nainštalovať radiátory ústredného kúrenia vo vašej domácnosti alebo firme? Na tento účel zvoľte špeciálne uhlové pripojenie radiátora, vybavené spodným pripojením, ktoré zvyšuje komfort inštalácie a používania. Vďaka možnosti priameho napojenia na potrubie umiestnené za radiátorom je jeho montáž jednoduchá a nevyžaduje dodatočnú montáž. Výrobok je vyrobený z hliníka, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu a dobre vedie teplo. Je kompatibilný s príslušnými komponentmi radiátorov. Jeho biela farba bude ladiť s rôznymi štýlovými interiérmi. Prezrite si ponuku predajne Castorama pre domácich majstrov a vyberte si prvky na inštaláciu ústredného kúrenia
- Moderné spodné pripojenie pre pohodlie a komfort používania
- Možnosť priameho napojenia na potrubie za radiátorom
- Možno kombinovať s radiátorovými prvkami G350F
- Vynikajúce technické parametre
- Spoľahlivosť
- Inštalácia termoregulátora na ľavej strane
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 116 mm |
| Výška produktu | 486 mm |
| Maximálna plocha, ktorá sa má vyhrievať (vo výške 2,6 m) | 0,86 m² |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Parametre rozstupu potrubí | Rozstup pripojenia: 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 1240 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kapacita | 0,22 l |
| Kód produktu | 5907571790260 |

1850 + recenzí








