DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Príslušenstvo pre radiátory
- Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, pravouhlá, 350 mm
Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, pravouhlá, 350 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pripojenie radiátora Armatúra Kraków, pravouhlá, 350 mm3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete správne nainštalovať radiátor ústredného kúrenia, zvoľte špeciálne uhlové pripojenie radiátora. Umožnia priamo napojiť radiátor na potrubie za ním a regulovať vykurovanie vďaka inštalovanému termostatu. Výrobok je vyrobený z hliníka, takže je odolný a odolný voči poškodeniu a biela farba sa hodí do každého interiéru
Vlastnosti a výhody
Plánujete vo svojom dome inštalovať ústredné kúrenie? Chcete, aby to bolo efektívne a funkčné? Zvoľte preto vhodné prvky na tento účel, vrátane pravouhlého pripojenia radiátora. Vďaka možnosti priameho napojenia rúrok za radiátorom docielite estetický efekt dokončenia bytu, bez nutnosti ich dodatočného maskovania. Inštalované moderné spodné pripojenie zvyšuje komfort a pohodlie pri používaní. Výrobok je vyrobený z hliníka, je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Jeho biela farba bude dokonale ladiť s rôznymi prvkami interiéru a farbami stien. Objavte širokú škálu produktov pre vykurovacie inštalácie v predajniach Castorama a vyberte si potrebné produkty
- Moderné spodné pripojenie pre pohodlie a komfort používania
- Možnosť priameho napojenia na potrubie za radiátorom
- Možno kombinovať s radiátorovými prvkami G350F
- Vynikajúce technické parametre
- Spoľahlivosť
- Inštalácia termoregulátora na pravú stranu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 116 mm |
| Výška produktu | 486 mm |
| Maximálna plocha, ktorá sa má vyhrievať (vo výške 2,6 m) | 0,86 m² |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Parametre rozstupu potrubí | Rozstup pripojenia: 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 1240 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kapacita | 0,22 l |
| Kód produktu | 5907571790284 |

1850 + recenzí








