DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Prípravky na ochranu rastlín
- Prípravok na ochranu rastlín Deltam AL 1 l
Prípravok na ochranu rastlín Deltam AL 1 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prípravok na ochranu rastlín Deltam AL 1 l3-7 dní22,37 €18,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prípravok na ochranu rastlín Deltam AL vám pomôže v boji s voškami, molicami, sviluškami a iným hmyzom. Prípravok vo forme spreja jednoducho nanesiete na vybrané miesto. Produkt nemusíte miešať, čo urýchli prácu. Prípravok obsahuje účinný deltametrín. Prípravok môžete použiť na rastliny v nádobách, zeleninu a ruže rastúce pod krytom.
Vlastnosti a výhody
Prípravok na ochranu rastlín Deltam AL 1 l je určený na boj proti voškám a inému hmyzu. Prípravok poslúži na ochranu rastlín rastúcich v kvetináčoch doma, na terase a balkóne, ako aj na ruže pod krytom. Prípravok môžete použiť na ochranu zeleniny alebo okrasných rastlín. Prostriedok poslúži na boj nielen proti voškám, ale aj moliciam a húseniciam motýľov. Prípravok obsahuje deltametrín, ktorý účinkuje rýchlo a efektívne. Prípravok na ochranu rastlín Deltam AL je vo forme spreja. Prípravok nemusíte miešať, takže ho jednoducho nanesiete na vybranú rastlinu. Prípravok môžete používať počas celého roka. Produkt aplikujte po spozorovaní akéhokoľvek poškodenia alebo škodcov. Pozrite si aj ďalšie prípravky na ochranu rastlín dostupné v našom sortimente.
- Bojuje s voškami a iným hmyzom
- Na celoročné použitie
- Pre rastliny v nádobách a rastliny pestované na terase
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Insekticíd |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Šírka produktu | 115 mm |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Spôsob aplikácie | Sprcha |
| Kapacita | 1000 ml |
| Obdobie uplatňovania | Celý rok |
| Charakter | Plyn |
| Kód produktu | 5908229374184 |

1850 + recenzí








