DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné svietidlá
- Prisadené svietidlo Polux Merkury, okrúhle, 17 cm, čierne
Prisadené svietidlo Polux Merkury, okrúhle, 17 cm, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prisadené svietidlo Polux Merkury, okrúhle, 17 cm, čierne3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okrúhle čierne prisadené svietidlo Polux Merkury je dokonalou alternatívou osvetlenia vášho bytu. Bude fungovať takmer v každej miestnosti. Vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania a dekoratívnymi hodnotami, ktoré zdôraznia moderný dizajn interiéru. V ponuke našej predajne sú aj ďalšie armatúry zo série Polux Merkury.
Vlastnosti a výhody
Prisadené svietidlo Polux Merkury, okrúhle 17 cm, čierne, skvele poslúži v každej miestnosti okrem kúpeľne. Výhodou osvetľovacieho prvku je predovšetkým jeho ľahká, no pevná konštrukcia. Na výrobu bola použitá oceľ a hliník. Okrem starostlivého spracovania prvok vyniká zaujímavým dizajnom v modernom štýle. Jednoduchá forma v nadčasovej čiernej farbe zvýrazní charakter každého aranžmánu. Prisadené svietidlo Polux Merkury okrúhle čierne je určené pre žiarovku s maximálnym výkonom 20 W. Na výrobok je poskytovaná dvojročná záruka. Svetelný zdroj so závitom GU10 nájdete v ponuke našej predajne. Vyberte si správnu žiarovku a užite si atraktívne osvetlenie, ktoré zdôrazní charakter interiéru.
- Nevyžaduje zavesenie na strop
- Nevyžaduje sa žiadne rezanie otvorov
- Vyrobené z ocele a hliníka
- Veľmi ľahký
- Svietidlo so závitom E27
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Držiak na stropné svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Polux |
| Priemer produktu | 169 mm |
| Výška produktu | 176 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Merkúr |
| Maximálny výkon žiarovky | 20W |
| Montáž závitu žiarovky | GU10 |
| Stmievateľné | Nie je stmievateľné |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5901508313614 |

1850 + recenzí








