DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Sieťové káble a príslušenstvo
- Montážne príslušenstvo pre káble
- Príslušenstvo k spojovacej lište D-line 30 x 15 mm biela 10 ks.
Príslušenstvo k spojovacej lište D-line 30 x 15 mm biela 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Príslušenstvo k spojovacej lište D-line 30 x 15 mm biela 10 ks.3-7 dní7,60 €6,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Príslušenstvo k bielej pripojovacej lište je vyrobené z kvalitného ABS plastu. Materiál je odolný voči vysokým teplotám. Sada spojok vám pomôže spojiť maskovacie pásiky estetickým spôsobom. Vďaka doplnkom si môžete v byte usporiadať elektrické a telekomunikačné káble, čo priaznivo ovplyvní dizajn interiéru.
Vlastnosti a výhody
Príslušenstvo pre bielu pripojovaciu lištu 30 x 15 mm, 10 ks je sada prvkov, ktoré vám pomôžu ľahko usporiadať káble doma. Uhlové konektory vám umožnia esteticky usporiadať káble v rohoch steny. Používajú jednoduchý západkový systém. Vďaka tomu si spojenie maskovacích pásikov vyžaduje iba jeden pohyb. Súprava je vyrobená z odolného ABS materiálu. Materiál ochráni káble pred znečistením alebo neočakávaným kontaktom s vodou. Doplnky bielej spojovacej lišty zorganizujú priestor okolo stola alebo televízora. Vďaka nim skryjete nevzhľadné káble a zdvihnete štandard interiérového dizajnu. Naša predajňa ponúka príslušenstvo k soklovým lištám aj v iných veľkostiach a farbách.
- Norma BS EN 50085-1:2005
- Vnútorné háčiky
- Perfektný, hladký povrch
- Dostupné rôzne typy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sada príslušenstva pre inštalačné kanály |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | D-Line |
| Hĺbka produktu | 15 mm |
| Šírka kanála | 30 mm |
| Zahrnuté | 2 x interné kolienkové konektory, 2 x externé kolienkové konektory, 2 x káblové vstupy alebo výstupy, 2 x krytky, ploché kolienkové konektory a konektory |
| Hmotnosť produktu | 34 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5060125595510 |

1850 + recenzí










