DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Prívodná hadica 5/4" 10 m
Prívodná hadica 5/4" 10 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prívodná hadica 5/4" 10 m3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte dokonalý produkt pre vašu záhradu alebo domácnosť, ktorý vám umožní odčerpať vodu, vyberte si našu Tlakovú hadicu. Ide o mimoriadne praktický produkt. Je ideálny pre čistú aj kontaminovanú vodu. Zapáči sa vám nielen kvalita hadice, ale aj jej dĺžka. To vám umožní pohodlne ho používať.
Vlastnosti a výhody
Chcete si vybaviť pivnicu alebo garáž praktickými výrobkami? Tlaková hadica 5/4" 10 m sa vám bude hodiť na čerpanie vody. Prekvapí svojou funkčnosťou a mimoriadnou odolnosťou. Dobre poslúži pri odvádzaní vody zo zatopených miestností, ale nielen. Je tiež perfektným riešením pri riešení s vodou z výkopov a zo studne.Tlaková hadica je tak praktický výrobok, že ju jednoducho zložíte a uložíte kam len chcete.Jednoduché je aj jej používanie.Môžete ju odložiť na poličku v technickej miestnosti alebo uschovať v podkroví.Materiál z PVC je zárukou trvácnosti a odolnosti voči poškodeniu Hľadáte ďalšie produkty na čerpanie vody?Pozrite si ponuku siete predajní Castorama.
- Ľahké a flexibilné
- Jednoduché skladovanie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Hĺbka (cm) | 30 cm |
| Priemer produktu | 31,7 mm |
| šírka (cm) | 36 cm |
| výška (cm) | 6,2 cm |
| Maximálna prevádzková teplota | 35 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 1 °C |
| Minimálny pracovný tlak | 2 bar |
| Hmotnosť (kg) | 9,3 kg |
| Kód produktu | 5907695671995 |

1850 + recenzí








