DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Profilovaný ochranný hrniec, 40 cm
Profilovaný ochranný hrniec, 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Profilovaný ochranný hrniec, 40 cm3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prirodzený vzhľad dreveného kvetináča z neho robí dokonalý doplnok na balkón zariadený v rustikálnom štýle. Výrobok je impregnovaný, takže sa nedeformuje vplyvom vlhkosti a baktérií. Črepníky sú dostupné v rôznych veľkostiach, medzi ktorými nájdete perfektný variant pre váš domov alebo záhradu.
Vlastnosti a výhody
Profilovaný ochranný črepník je vyrobený z borovicového dreva - takže pôsobí veľmi prirodzene a hodí sa na väčšinu verand a záhrad. Výrobok má podlhovastý tvar, takže vedľa seba môžete zasadiť niekoľko druhov kvetov. Črepník je vhodný aj na pestovanie byliniek, ktoré neskôr využijete vo svojej kuchyni. Výrobok vyrobený z dreva je impregnovaný - poskytuje tak ochranu nielen pred škodlivými účinkami vlhkosti, ale aj pred baktériami. Výrobok si môžete natrieť obľúbenou farbou, čím ho zladíte s vybraným aranžmánom. K dispozícii sú aj hrnce vo väčších veľkostiach, takže ľahko nájdete variant vhodný pre danú aplikáciu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 20 cm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 15 cm |
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 5908283300327 |

1850 + recenzí








