DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Profilovaný ochranný hrniec, 60 cm
Profilovaný ochranný hrniec, 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Profilovaný ochranný hrniec, 60 cm3-7 dní27,55 €22,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Do ochranného kvetináča môžete zasadiť okrasné rastliny, kvety a niektoré druhy zeleniny. Výrobok je vyrobený z borovicového dreva, vďaka čomu vyniká štýlovým vzhľadom a zapadne do módnych záhradných a balkónových aranžmánov. Hrniec je tlakovo impregnovaný, takže môže zostať dlho nezmenený.
Vlastnosti a výhody
Ochranný črepník je vhodný na umiestnenie do záhrady aj na balkón - môže sa stať štýlovou dekoráciou. Výrobok má podlhovastý, obdĺžnikový tvar, takže je ideálny na pestovanie rôznych druhov byliniek a záhonov. Výrobok je vyrobený z borovicového dreva, ktoré mu dodáva prírodný vzhľad a je ideálnym riešením pre ekologickú záhradu. Hrniec je tlakovo impregnovaný, vďaka čomu je odolný voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov ako je vlhkosť a baktérie. Odolnosť produktu znamená, že môže dlho vyzerať ako nový. Dostupné sú hrnce rôznych šírok, z ktorých si môžete vybrať variant vhodný pre danú aplikáciu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 20 cm |
| šírka (cm) | 60 cm |
| výška (cm) | 15 cm |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 5908283300334 |

1850 + recenzí








