DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Ovládače na zavlažovacie systémy
- Programátor Aquauno Video2 Plus
Programátor Aquauno Video2 Plus
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Programátor Aquauno Video2 Plus3-7 dní74,40 €60,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Programátor Aquauno Video2 Plus vám umožní voľne ovládať zavlažovacie vedenie vo vašej záhrade. Pohodlné a ergonomické ovládacie tlačidlá vám umožnia jednoducho naprogramovať zariadenie. Všetky elektronické moduly sú ukryté v tesnom a estetickom kryte. Prezrite si našu ponuku a vyberte si ideálny programátor pre váš pozemok.
Vlastnosti a výhody
Programátor Aquauno Video2 Plus je zariadenie, ktoré vám pomôže postarať sa o dobre zavlažovanú záhradu. Pomocou nej môžete nastaviť zavlažovací cyklus vynechávajúci vybrané dni. Môžete naprogramovať dva cykly zavlažovania denne, ktoré môžu trvať až 24 hodín denne. Výrobok je vodeodolný a nie je náchylný na UV žiarenie. Praktické tlačidlá uľahčia programovanie a na veľkom displeji sa zobrazia všetky povolené možnosti – vrátane nabíjania batérie. Programátor Aquauno Video2 Plus je napájaný jednou alkalickou batériou. Panel je pokrytý chlopňou. Celé puzdro je vyrobené z plastu. Výrobok je tiež vybavený filtrom z nehrdzavejúcej ocele. Súprava obsahuje aj závitový kohútikový konektor.
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Vodeodolný
- Tlačidlá pre jednoduché programovanie, veľký displej
- Filter z nehrdzavejúcej ocele
- Jedna 9V alkalická batéria dokáže napájať zariadenie počas celej sezóny
- Indikátor nabitia batérie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ovládač zavlažovania |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 81 mm |
| Šírka produktu | 105 mm |
| Výška produktu | 190 mm |
| Napätie | 9V |
| Napájacie napätie | 9V |
| Zahrnuté | Jeden 3/4 palcový závitový kohútikový konektor |
| Hmotnosť produktu | 570 g |
| Zdroj energie | Napájanie z batérie |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 8000625084128 |

1850 + recenzí











