DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Prúdový chránič Eaton HNC-25/2/003
Prúdový chránič Eaton HNC-25/2/003
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prúdový chránič Eaton HNC-25/2/0033-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prúdový chránič Eaton HNC-25/2/003 je produkt, vďaka ktorému bude vaša elektroinštalácia úplne bezpečná. Je vyrobený z plastu, ktorý má vlastnosti dobrého izolantu. Produkt má spínaciu kapacitu 6kA a tiež dvojité svorky rôznych typov: výťah a koľajnica
Vlastnosti a výhody
Akákoľvek elektrická inštalácia, najmä ak je zle zabezpečená, môže byť nebezpečná a môže predstavovať hrozbu pre zariadenia, budovy a ľudí. Prúdový chránič Eaton HNC-25/2/003 chráni pred požiarom, ktorý by vznikol pri nesprávnej prevádzke elektroinštalácie. Okrem toho je jeho úlohou aj ochrana pred úrazom elektrickým prúdom. Produkt so spínacou kapacitou 6kA je ideálny pre použitie vo väčšine obytných interiérov. Prúdový chránič Eaton HNC-25/2/003 je vybavený dvojitými svorkami a napájacím zdrojom pripojeným na oboch stranách zariadenia. Do rozvádzača je možné namontovať na montážnu lištu s označením TH 35. Pozrite si aj ostatné modely dostupné v sortimente
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
- AC uvoľnenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zariadenie na zvyškový prúd (RCD) |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 36 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230V |
| Menovitý prúd | 25A |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 9010238060623 |

1850 + recenzí








