DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Prúdový chránič Eaton HNC-40/2/003
Prúdový chránič Eaton HNC-40/2/003
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prúdový chránič Eaton HNC-40/2/0033-7 dní51,92 €42,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prúdový chránič Eaton HNC-40/2/003 je produkt, s ktorým jednoducho vytvoríte bezpečnú elektroinštaláciu. Jeho úlohou je obmedziť účinky prípadného požiaru a chrániť pred úrazom elektrickým prúdom. Vypínač je vhodný pre montáž na lišty TH 35 v rozvádzačoch. Je vhodný na použitie v bytových a komerčných interiéroch
Vlastnosti a výhody
Efektívne pripravená inštalácia je bezpečná na používanie. Chráni nielen ľudí zdržiavajúcich sa v miestnostiach, kde je inštalovaný, ale aj samotné budovy. Prúdový chránič Eaton HNC-40/2/003 je produkt, ktorý vám umožní ochrániť seba a ostatných používateľov pred škodlivými účinkami používania chybnej inštalácie – môže dôjsť až k požiaru. Plastové zariadenie navyše zabraňuje úrazu elektrickým prúdom v prípade poruchy inštalácie. Prúdový chránič Eaton HNC-40/2/003 je vybavený dvojitými svorkami, ktoré zabezpečujú trvalú inštaláciu v inštalácii. Navyše má spínaciu kapacitu 6kA, takže je ideálny pre obytné interiéry. Pozrite si aj ďalšie modely zariadení dostupné v sortimente predajne
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
- AC uvoľnenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zariadenie na zvyškový prúd (RCD) |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 36 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Menovitý prúd | 40A |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 9010238060630 |

1850 + recenzí








