DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Poistky - ističe
- Prúdový chránič Eaton HNC-63/4/003
Prúdový chránič Eaton HNC-63/4/003
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prúdový chránič Eaton HNC-63/4/0033-7 dní84,88 €69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prúdový chránič Eaton HNC-63/4/003 je produkt vhodný na doplnenie elektroinštalácií v bytových a komerčných interiéroch. Výrobok je vyrobený z plastu a je vhodný na inštaláciu na koľajnice TH 35 do vnútorných rozvádzačov. Má spínaciu kapacitu 6kA a dvojité svorky
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, ako znížiť riziko požiaru v elektroinštalácii? Prúdový chránič Eaton HNC-63/4/003 je model, ktorý je pre túto úlohu ako stvorený. Jeho úlohou je navyše chrániť pred prepätím a následkom úrazu elektrickým prúdom. Vypínač je vyrobený z plastu, ktorý je účinným izolantom. Prúdový chránič Eaton HNC-63/4/003 má spínaciu kapacitu 6kA, vďaka čomu je skvelým riešením pre väčšinu obytných interiérov: domy aj byty. Vhodné pre montáž do rozvádzačov na lišty typu TH 35. Pozrite si aj ďalšie produkty z tejto kategórie dostupné v našej predajni
- Spínacia kapacita 6kA
- Napájanie z oboch strán kamery
- Dvojité výťahové a koľajnicové svorky
- AC uvoľnenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zariadenie na zvyškový prúd (RCD) |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Hĺbka produktu | 73 mm |
| Šírka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 63A |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 9010238060852 |

1850 + recenzí








