DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo C33 oceľový radiátor 450 x 1000 mm
Purmo C33 oceľový radiátor 450 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo C33 oceľový radiátor 450 x 1000 mm3-7 dní267,97 €217,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vás zahreje počas chladných jesenných a zimných večerov. Nainštalujte ho do obývačky, spálne alebo detskej izby a vychutnajte si teplotu prispôsobenú vašim potrebám. Tovar bol vyrobený v Poľsku. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná nízkouhlíková oceľ, takže máte zaručenú bezporuchovú prevádzku na dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Chcete zvýšiť efektivitu vášho ústredného kúrenia? Snívate o rovnomerne vykurovanom dome? Vyberte si oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1000 mm. Tento univerzálny výrobok príjemne zahreje každý kút miestnosti. Kapacita 7,5 litra a výkon až 1869 W zaručujú vynikajúcu účinnosť. Produkt si môžete bez obáv nainštalovať doma alebo v kancelárii. Oceľový radiátor Purmo vďaka bočnému pripojeniu jednoducho namontujete na stenu akejkoľvek miestnosti. Súprava obsahuje montážny systém, zástrčky a odvzdušňovač - takže nemusíte tráviť čas hľadaním ďalších prvkov a príslušenstva. Ak hľadáte ďalšie prvky pre inštaláciu ústredného kúrenia, prezrite si širokú ponuku produktov v našej predajni.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1869 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1869 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 37 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704320 |

1850 + recenzí








