DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Purmo C33 oceľový radiátor 450 x 1400 mm
Purmo C33 oceľový radiátor 450 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo C33 oceľový radiátor 450 x 1400 mm3-7 dní390,40 €317,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrebujete vykurovacie zariadenie s bočným pripojením na sieť? Oceľový radiátor Purmo C33 vyrobený v Poľsku by mal upútať vašu pozornosť. Zariadenie je určené na vykurovanie miestností v bytoch, ale aj kancelárií a skladov. Veľký radiátor má veľkú kapacitu, čo ovplyvňuje jeho účinnosť.
Vlastnosti a výhody
Plánujete inštalovať kúrenie? Hľadáte správne príslušenstvo na vybudovanie vašej siete? Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1400 mm by vás mal zaujať. Zariadenie je bielej farby. Je vyrobený z kvalitnej nízkouhlíkovej ocele. Vďaka tomu je veľmi odolný a efektívny. Profilované radiátorové dosky ľahko uvoľňujú teplo do okolia. Vďaka tomu rýchlo vykúrite miestnosť. Oceľový radiátor Purmo C33 nie je vysoký, ale je poriadne hlboký. Tieto rozmery uľahčia jej umiestnenie do výklenku pod parapetom. Môžete ho tiež postaviť a vytvoriť tak pútavú poličku. Ak sa vám do miestnosti hodia skôr menšie zariadenia, pozrite si ďalšie produkty zo série Compact. V Castorama si môžete kúpiť aj všetko potrebné príslušenstvo na vybudovanie siete.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2617 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2617 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 51,6 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704368 |

1850 + recenzí








