DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Purmo C33 oceľový radiátor 600 x 800 mm
Purmo C33 oceľový radiátor 600 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Purmo C33 oceľový radiátor 600 x 800 mm3-7 dní267,97 €217,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je neoddeliteľnou súčasťou inštalácie ústredného kúrenia obytných alebo komerčných budov. Výrobok sa vyznačuje vysokou technickou kvalitou. Je určený na pripojenie v horizontálnej bočnej orientácii. Ak hľadáte aj iné varianty radiátorov, pozrite si celú sériu Compact v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 800 mm je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. Preto sa vyznačuje najvyššou technickou kvalitou a odolnosťou. Ďalšou výhodou je, že výrobok je možné po dlhšej dobe používania recyklovať. Teleso je vybavené profilovanými vykurovacími doskami a konvekčnými prvkami. Oceľový radiátor Purmo je možné inštalovať v horizontálnej orientácii s bočným pripojením. Maximálna teplota vody je 110 °C. Sada obsahuje okrem radiátora aj odvzdušňovač, zátky a montážny systém. Vďaka tomu nemusíte tráviť čas zladením jednotlivých komponentov potrebných na montáž. Na radiátor je poskytovaná desaťročná záruka. Vyrobené v Poľsku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1885 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1885 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 40,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704474 |

1850 + recenzí








